Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Bauhaus
  2.    Christian Death
  3.    The Cure
  4.    Siouxsie & The Banshees
  5.    45 Grave
  6.    Joy Division
  7.    Alien Sex Fiend
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Secret Rituals: All Your Sisters + Xarah Dion + Feral Rite

Kiedy? 19/11/2016 - 20/11/2016
Start: 20:00 - Koniec: 00:00
Wstęp: 25 PLN

Miejsce: Pogłos
Adres: ul.Burakowska 12
Miejscowość: Warszawa

Secret Rituals presents:

ALL YOUR SISTERS (US)

Nic w tym zaskakującego, że zespół o takiej nazwie jak All Your Sisters, złożony z dwóch mężczyzn, jest dość trudny do zaszufladkowania. Niejednoznaczność dotyczy również przynależności do konkretnych gatunków. „Sądzę, że All Your Sisters ma w sobie wiele z różnych gatunków: post punku, industrialu, noise’u, ambientu” mówi frontman Jordan Morrison. Duet, mimo że pochodzi ze słonecznego San Francisco, pewnie czuje się w klimatach darkwave/post-punk, odchodząc przy tym od konwencji i czerpiąc inspiracje z różnych źródeł. Ich najnowszy album „Uncomfortable Skin” jest przepełniony nostalgią, lecz jest przy tym całkowicie współczesny. Pierwszy singiel „Open Wide” swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatunkami, wydobywając brzmienie, które jest zarówno ponure, jak i chwytliwe.

https://allyoursistersmusic.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ALLYOURSISTERS/

XARAH DION (CA)

Xarah Dion to mieszkająca w Montrealu producentka, kompozytorka i songwriterka, której twórczość balansuje na krawędzi minimal wave’u. Jej dobrze przyjęty pierwszy album „Le Mal Nécessaire” (2014) pozwolił Xarze odbyć aż trzy trasy europejskie. Nowy LP „Fugitive” (wydany 30 września przez Visage Musique) poszerza bogate analogowe brzmienie artystki. Kunsztowne aranżacje, charakterystyczne melodie, dziwne rytmy i osobisty ton nadają „Fugitive” awangardowe, lecz klasyczne brzmienie.

http://xarahdion.com/
https://www.facebook.com/xarahdion

FERAL RITE (WWA/Lublin/Dubaj)

Kamil i Marek, po licznych nieobliczalnych winylowych back2back’ach na Brutażach i podobnych okazjach postanowili niecały rok temu przenieść płaszczyznę porozumienia na sekwensery i modularne maszyny i jak na razie wychodzi im to nader przekonująco. Berlińska duchota, z lekkim powiewem londyńskiego Fabric spotyka się tu z wszechobecnym zamiłowaniem do kwaśnych dźwięków oraz prostolinijnie traktowanej maszynowości w duchu industrialowym. Lubią samplować dźwięki różnych urządzeń w tym i pociągów w warszawskim metrze, a pętle ze spiętych przez nich kabelków wydają nieprzewidywalne rezultaty.

https://soundcloud.com/feralrite
https://www.facebook.com/feralrite/

afterparty: Krucza (Gothoteka/Koldhaus) : post-punk, synthwave, new wave, coldwave, batcave, dark 80s ///

wstęp: 25 złWczytuję mapę...

O Autorze

Wave △ Press & Transmission / Transmisja (In Club Radio Peru).

Podobne posty

Komentarze