Współpraca | Bat-Cave.pl - Batcave Deathrock Gothic Post-Punk Webzine
Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Bauhaus
  3.    The Cure
  4.    Alien Sex Fiend
  5.    45 Grave
  6.    Joy Division
  7.    Christian Death
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Współpraca

Chcesz nawiązać z nami współpracę? Poniżej znajdziesz informacje na temat tego co możemy zaoferować z naszej strony i czego oczekujemy od Ciebie.

Patronat: Imprezy: każda patronowana przez nas impreza jest publikowana w naszym kalendarium na stronie głównej i dodatkowo w nim wyróżniona, tak aby była lepiej widoczna. Istnieje także możliwość umieszczenia banera reklamowego w naszym systemie rotacji (wymiary: 468px x 60px, pliki: .swf, .gif, .jpg), w tym celu należy wysłać baner na adres: info@bat-cave.pl. Prosimy o wypełnienie formularza w celu dodania informacji o Waszych imprezach: link do formularza.

W zamian oczekujemy: umieszczenia banera Bat-Cave.pl na swojej stronie dotyczącej wydarzenia, oraz umieszczenie naszego loga (do pobrania poniżej) na plakatach i/lub biletach. W przypadku możliwości zrelacjonowania imprezy, prosimy zazwyczaj o jedno podwójne zaproszenie.

Patronat: Koncerty i Festiwale: zasady umieszczania informacji podobnie jak w przypadku imprez, informacje także są umieszczane na naszym profilu Facebook oraz innych kanałach promocyjnych związanych z naszym serwisem, dodatkowo wykonujemy relację zarówno tekstową jak i fotograficzną, jeśli zaistnieje możliwość przeprowadzimy wywiad z zespołem/zespołami.

W zamian oczekujemy: umieszczenia banera Bat-Cave.pl na stronie wydarzenia, loga na plakatach oraz ewentualnie na biletach jeśli jest taka możliwość, oraz prosimy o akredytacje dla reportera i fotoreportera.

Promocja płyt: Jeśli chcesz abyśmy zrecenzowali Twój materiał i zajęli się jego promocją, po prostu wyślij płytę na adres podany na stronie Info. Chętnie też umieścimy oficjalne wideoklipy w naszym dziale teledysków.

Chcesz się przyłączyć do redakcji Bat-Cave.pl… i pomóc w sianiu naszej muzycznej zarazy? Jeśli muzyka z kręgu batcave, gothic, deathrock, gothic-punk, art-punk,  post-punk, (cold)wave, gothabilly, horror-punk, darkwave oraz innych zbliżonych dziwacznych gatunków muzycznych nie jest Ci obca, to napisz na adres info@bat-cave.pl, w mailu napisz o swoich zainteresowaniach muzycznych oraz kilka słów o sobie. Poszukujemy głównie recenzentów, tłumaczy, fotoreporterów, ale także i inne osoby chcące pomóc w redagowaniu Bat-Cave.pl będą mile widziane. Muzyka to nasza pasja!

Uwaga! Bat-Cave.pl jest serwisem ściśle ukierunkowanym muzycznie, dlatego promujemy wyłącznie inicjatywy związane z profilem muzycznym naszego webzina.

batcave, klasyczny gothic-rock, deathrock, gothic-punk, art-punk, post-punk, coldwave, synth-punk, darkwave, gothabilly, horror-punk, experimental

Logo Bat-Cave.pl do pobrania: tutaj