Join Us!

Chcesz nawiązać z nami współpracę? Poniżej znajdziesz informacje na temat tego co możemy zaoferować z naszej strony i czego oczekujemy od Ciebie.

Patronat: Imprezy: każda patronowana przez nas impreza jest publikowana w naszym kalendarium na stronie głównej i dodatkowo w nim wyróżniona, tak aby była lepiej widoczna. Istnieje także możliwość umieszczenia banera reklamowego w naszym systemie rotacji (wymiary: 468px x 60px, pliki: .swf, .gif, .jpg), w tym celu należy wysłać baner na adres: info@bat-cave.pl. Prosimy o wypełnienie formularza w celu dodania informacji o Waszych imprezach: link do formularza.

W zamian oczekujemy: umieszczenia banera Bat-Cave.pl na swojej stronie dotyczącej wydarzenia, oraz umieszczenie naszego loga (do pobrania poniżej) na plakatach i/lub biletach. W przypadku możliwości zrelacjonowania imprezy, prosimy zazwyczaj o jedno podwójne zaproszenie.

Patronat: Koncerty i Festiwale: zasady umieszczania informacji podobnie jak w przypadku imprez, informacje także są umieszczane na naszym profilu Facebook oraz innych kanałach promocyjnych związanych z naszym serwisem, dodatkowo wykonujemy relację zarówno tekstową jak i fotograficzną, jeśli zaistnieje możliwość przeprowadzimy wywiad z zespołem/zespołami.

W zamian oczekujemy: umieszczenia banera Bat-Cave.pl na stronie wydarzenia, loga na plakatach oraz ewentualnie na biletach jeśli jest taka możliwość, oraz prosimy o akredytacje dla reportera i fotoreportera.

Promocja płyt: Jeśli chcesz abyśmy zrecenzowali Twój materiał i zajęli się jego promocją, po prostu wyślij płytę na adres podany na stronie Info. Chętnie też umieścimy oficjalne wideoklipy w naszym dziale teledysków.

Chcesz się przyłączyć do redakcji Bat-Cave.pl… i pomóc w sianiu naszej muzycznej zarazy? Jeśli muzyka z kręgu batcave, gothic, deathrock, gothic-punk, art-punk,  post-punk, (cold)wave, gothabilly, horror-punk, darkwave oraz innych zbliżonych dziwacznych gatunków muzycznych nie jest Ci obca, to napisz na adres info@bat-cave.pl, w mailu napisz o swoich zainteresowaniach muzycznych oraz kilka słów o sobie. Poszukujemy głównie recenzentów, tłumaczy, fotoreporterów, ale także i inne osoby chcące pomóc w redagowaniu Bat-Cave.pl będą mile widziane. Muzyka to nasza pasja!

Uwaga! Bat-Cave.pl jest serwisem ściśle ukierunkowanym muzycznie, dlatego promujemy wyłącznie inicjatywy związane z profilem muzycznym naszego webzina.

batcave, klasyczny gothic-rock, deathrock, gothic-punk, art-punk, post-punk, coldwave, synth-punk, darkwave, gothabilly, horror-punk, experimental

Logo Bat-Cave.pl do pobrania: tutaj