Zarejestruj się

Odpowiedz na pytanie

Który z wymienionych zespołów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Alien Sex Fiend
  3.    45 Grave
  4.    Joy Division
  5.    The Cure
  6.    Bauhaus
  7.    Christian Death
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Made In Poland – Martwy Kabaret

Właśnie do sprzedaży trafił album „Martwy Kabaret” zespołu Made In Poland, wydawcą płyty jest W Moich Oczach / Manufaktura Legenda, jest to drugie z wydawnictw związanych z serią nagrań pochodzących z festiwalu w Jarocinie. Made In Poland było obok Variete i Madame, jednym z prekursorów „zimnej fali”. Na tym dwupłytowym albumie zawarte są przede wszystkim nagrania związane z festiwalem w Jarocinie. Pierwsza płyta to całość koncertu z Jarocina 1985, gdzie zespół wystąpił jako gwiazda. Druga składa się z trzech części: pierwszego dema zespołu zrealizowanego w radiu Nowinki; koncertu z Jarocina 1984; oraz koncertu z festiwalu Rock Arena w 1985 roku. Wszystkie nagrania publikowane są po raz pierwszy, i zostały poddane profesjonalnemu masteringowi.

Podwójny album wydany jest w rozkładanym na trzy części ekopaku. Książeczka dodana do płyty liczy 140 stron! Zawiera pełną historię zespołu opartą na rozmowach z jej członkami, managerem oraz osobami, które zetknęły się z grupą w latach 80-tych. Zawiera bogaty materiał ikonograficzny: oprócz wielu niepublikowanych nigdy zdjęć, fragmenty wydawnictw związanych z zespołem, skany prywatnych pamiątek członków grupy (w tym np. oryginały ingerencji cenzury PRL w teksty), skany z materiałów prasowych.

www.wmoichoczach.com.pl

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze