This Cold – Hollow

This Cold - Hollow3 kwietnia miała miejsce premiera długo wyczekiwanego albumu „Hollow” legnickiej grupy This Cold. Na płycie znalazło się 7 nowych piosenek i 3 zremasterowane utwory z debiutanckiej EP-ki „A Deeper Grey” wydanej w 2013 roku. Reprezentują gatunek muzyczny, określany przez recenzentów jako zimna fala lub rock gotycki, nawiązując brzmieniem, kompozycjami i wizerunkiem do mrocznej sceny lat ’80.

Na trasie promującej „Hollow” pojawiły się m.in. Tychy, Wrocław, Warszawa, a także – przede wszystkim – bolkowski festiwal Castle Party, odbywający się w co roku lipcu. This Cold wystąpił na festiwalu w 2014 roku i w tym roku zagra tam ponownie. Szczegóły koncertów pojawiają się na fanpage: link oraz na stronie zespołu www.thiscold.com.
Piosenką promującą płytę „Hollow” jest utwór „Do You know?”, do którego powstał wideoklip zrealizowany przez legniczan w legnickim klubie Caffe Modjeska.

Płyta CD dostępna jest na stronie wydawcy Mirrorphobic Productions oraz w wersji cyfrowej na profilu bandcamp zespołu. „Hollow” będzie można również nabyć na koncertach.