Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Christian Death
  3.    Alien Sex Fiend
  4.    The Cure
  5.    45 Grave
  6.    Bauhaus
  7.    Joy Division
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

This Cold – Hollow

This Cold - Hollow3 kwietnia miała miejsce premiera długo wyczekiwanego albumu „Hollow” legnickiej grupy This Cold. Na płycie znalazło się 7 nowych piosenek i 3 zremasterowane utwory z debiutanckiej EP-ki „A Deeper Grey” wydanej w 2013 roku. Reprezentują gatunek muzyczny, określany przez recenzentów jako zimna fala lub rock gotycki, nawiązując brzmieniem, kompozycjami i wizerunkiem do mrocznej sceny lat ’80.

Na trasie promującej „Hollow” pojawiły się m.in. Tychy, Wrocław, Warszawa, a także – przede wszystkim – bolkowski festiwal Castle Party, odbywający się w co roku lipcu. This Cold wystąpił na festiwalu w 2014 roku i w tym roku zagra tam ponownie. Szczegóły koncertów pojawiają się na fanpage: link oraz na stronie zespołu www.thiscold.com.
Piosenką promującą płytę „Hollow” jest utwór „Do You know?”, do którego powstał wideoklip zrealizowany przez legniczan w legnickim klubie Caffe Modjeska.

Płyta CD dostępna jest na stronie wydawcy Mirrorphobic Productions oraz w wersji cyfrowej na profilu bandcamp zespołu. „Hollow” będzie można również nabyć na koncertach.

O Autorze

Podobne posty

Komentarze