Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Christian Death
  2.    Alien Sex Fiend
  3.    Bauhaus
  4.    The Cure
  5.    Siouxsie & The Banshees
  6.    45 Grave
  7.    Joy Division
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

This Cold – A Deeper Grey

This Cold - A Deeper GreyNa 11 lipca przypada data premiery EPki zespołu This Cold, krążek nosi tytuł „A Deeper Grey„. Data 11 lipca jest datą symboliczną i ważną dla zespołu, bo dokładnie dwa lata temu ukazała się płyta „Stirring” Cabaret Grey, pod którą to nazwą tworzyli i występowali przez około dwa lata.

Na najnowszym minialbumie znajdzie się 5 utworów. Cztery z nich są zupełnie nowe, jeden jest nową wersją piosenki zarejestrowanej na poprzedniej EP-ce. Na „A Deeper Grey” jak zapowiadają sami członkowie kapeli, z pewnością usłyszymy echa wcześniejszych dokonań muzyków, tym razem jednak zrealizowane pod okiem fachowców i w całości na żywych instrumentach.

Płyta „A Deeper Grey” powstała w zielonogórskim studio eXe Laboratories pod okiem Maćka Niedzielskiego (Sui Generis Umbra, Artrosis), natomiast miks i mastering zrealizowano już w legnickim studio, u Jerzego Rymarczuka (Anastasis).

Tytuł płyty i projekt okładki nawiązuje do niedługiej, ale burzliwej historii zespołu.  Można powiedzieć, że w przełomowym dla muzyków momencie polała się krew, ale chwilę później było już tylko lepiej, głośniej i szarzej. Takie przesłanie niesie okładka, której autorem tradycyjnie już, jest gitarzysta zespołu.

W oczekiwaniu na termin premiery zapraszam do odtwarzania klipu „Torn Apart„, promującego najnowszą płytę. Krążek można zamówić na oficjalnej stronie zespołu This Cold.

www.thiscold.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze