Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    The Cure
  3.    Bauhaus
  4.    Christian Death
  5.    Alien Sex Fiend
  6.    45 Grave
  7.    Joy Division
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

This Cold – A Deeper Grey

This Cold - A Deeper GreyNa 11 lipca przypada data premiery EPki zespołu This Cold, krążek nosi tytuł „A Deeper Grey„. Data 11 lipca jest datą symboliczną i ważną dla zespołu, bo dokładnie dwa lata temu ukazała się płyta „Stirring” Cabaret Grey, pod którą to nazwą tworzyli i występowali przez około dwa lata.

Na najnowszym minialbumie znajdzie się 5 utworów. Cztery z nich są zupełnie nowe, jeden jest nową wersją piosenki zarejestrowanej na poprzedniej EP-ce. Na „A Deeper Grey” jak zapowiadają sami członkowie kapeli, z pewnością usłyszymy echa wcześniejszych dokonań muzyków, tym razem jednak zrealizowane pod okiem fachowców i w całości na żywych instrumentach.

Płyta „A Deeper Grey” powstała w zielonogórskim studio eXe Laboratories pod okiem Maćka Niedzielskiego (Sui Generis Umbra, Artrosis), natomiast miks i mastering zrealizowano już w legnickim studio, u Jerzego Rymarczuka (Anastasis).

Tytuł płyty i projekt okładki nawiązuje do niedługiej, ale burzliwej historii zespołu.  Można powiedzieć, że w przełomowym dla muzyków momencie polała się krew, ale chwilę później było już tylko lepiej, głośniej i szarzej. Takie przesłanie niesie okładka, której autorem tradycyjnie już, jest gitarzysta zespołu.

W oczekiwaniu na termin premiery zapraszam do odtwarzania klipu „Torn Apart„, promującego najnowszą płytę. Krążek można zamówić na oficjalnej stronie zespołu This Cold.

www.thiscold.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze