Zarejestruj się

Odpowiedź na pytanie

Który z wymienionych zespółów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Joy Division
  3.    Alien Sex Fiend
  4.    Christian Death
  5.    45 Grave
  6.    Bauhaus
  7.    The Cure
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

The Last Days Of Jesus – The Last Circus

W końcu doczekaliśmy się nowego albumu The Last Days Of Jesus – najnowsze dziecko tych szaleńców nosi tytuł „The Last Circus”. Jest to najbardziej zróżnicowany album w dorobku tej legendy słowackiej gotyckiej sceny, pełen smutnych hitów i szalonych piosenek.

Otwórzcie umysły i przygotujcie się na ich totalne spustoszenie! Przy nagrywaniu „The Last Circus” udział wzięli tacy goście specjalni jak wybitna śpiewaczka jazzowa Hanka G., kontrabasista Fabko (The Rockefellas) oraz francuska multiinstrumentalistka Hellebore (Crimson Muddle / Deadchovsky), na płycie znalazło się łącznie 16 kompozycji w jedynym w swoim rodzaju oryginalnym stylu The Last Days Of Jesus – batcave spooky cabaret. Warto było czekać grubo ponad 8 lat na ten album – płyta mocno kopie tyłki nie biorąc jeńców! Uwaga – płyta zawiera niebezpiecznie zaraźliwy śmiech Jokera! Jeśli się nie boicie wyzwania zamówcie płytę…

www.thelastdaysofjesus.bandcamp.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze