Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Joy Division
  3.    Alien Sex Fiend
  4.    45 Grave
  5.    The Cure
  6.    Bauhaus
  7.    Christian Death
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

The House Of Usher – Pandora’s Box

Ósmy album niemieckiego goth-rockowego zespołu The House Of Usher, zatytułowany „Pandora’s Box„, kolejny raz udowadnia, że zmiany mogą iść w parze z zachowaniem wierności wobec siebie i wykonywanego gatunku muzycznego.

Na „Pandora’s Box” znajduje się 12 klimatycznych utworów łączących patos i czystą melancholię – od pierwszych sekund „Pandora’s Box” łatwo odgadnąć muzyczne źródła zespołu, album bowiem jest głęboko zakorzeniony w rocku gotyckim lat 80′, prezentuje swoje muzyczne dziedzictwo i zaskakuje nowymi rozwiązaniami. The House of Usher nie zamykają się na nowe wpływy, wręcz przeciwnie – jawnie wykorzystują je, udowadniając, że w roku 2011 rock gotycki może brzmieć nowocześnie.

Tak jak to było w przypadku wszystkich poprzednich wydawnictw zespołu począwszy od wczesnych lat 90′, album dopełnia opowiadanie – w tym przypadku jest nim „Die Büchse der Pandora” („Puszka Pandory”) stanowiące tło i most łączący utwory na płycie. Z drugiej strony, muzyka stanowi soundtrack do tego opowiadania pełnego niezwykłych obrazów i okultystycznych cytatów. Tym sposobem muzyka, literatura i sztuka wspólnie zapewniają szerokie pole dla własnych interpretacji, czyniąc z „Pandora’s Box” wielowymiarową syntezę sztuki. Wydawcą płyty jest label Equinoxe Records.

www.the-house-of-usher.de
www.equinoxe-records.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze