Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Alien Sex Fiend
  2.    Joy Division
  3.    Christian Death
  4.    The Cure
  5.    Siouxsie & The Banshees
  6.    Bauhaus
  7.    45 Grave
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pins And Needles – Pins And Needles

Ten album to cudo! Pins And Needles grają deathrocka dokładnie takiego, jakiego najbardziej lubię: bez zbędnego pseudo-mrocznego zamulania, z mocną, post-punkową energią, co dla mnie stawia ten wydany już 3 lata temu album w jednym rzędzie z takimi klasykami, jak pierwsza płyta Christian Death czy 45 Grave, przy czym P&N w ogóle nie przypominają żadnego z grających kiedyś czy obecnie zespołów.

Na tym jedynym jak dotąd wydawnictwie Kalifornijczyków nie ma słabych momentów, a każdy z trzynastu utworów to potencjalny hit, przy którym z pewnością nie będą się dobrze bawić żadni romantyczni metalowcy ani plastikowi miłośnicy elektronicznych bitów. To jest płyta, która czerpie wprost ze źródeł mrocznej muzyki i jest odporna na wszelkie nowsze bądź starsze jej wypaczenia, a jednocześnie jest świeża i nie kopiuje żadnych ogranych patentów. Ja odjeżdżam zarówno przy czadowych „Specimen” czy „Asylum”, jak i nieco orientalnym „Time”, bo ta płyta to cudo jakich ostatnio nie ma aż tak wiele.

Od dwóch lat o zespole było nieco cicho, ale ostatnio zbudzili się z letargu, co zaowocowało między innymi współpracą z moimi ulubieńcami z The Deep Eynde, na których ostatnim albumie John May, lider Pins And Needles, zagrał na basie w czterech utworach. Obydwa zespoły zaczęły grać też wspólne koncerty, co budzi we mnie małą nadzieję, że Fate Fatal i koledzy zabiorą swych znajomych na kolejną europejską trasę. Nie ukrywam, że bardzo by mnie to ucieszyło.

Pins And Needles – „Pins And Needles” – Pins And Needles 2005

O Autorze

Podobne posty

Komentarze