Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Bauhaus
  3.    Christian Death
  4.    Alien Sex Fiend
  5.    Joy Division
  6.    45 Grave
  7.    The Cure
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pins And Needles – Pins And Needles

Ten album to cudo! Pins And Needles grają deathrocka dokładnie takiego, jakiego najbardziej lubię: bez zbędnego pseudo-mrocznego zamulania, z mocną, post-punkową energią, co dla mnie stawia ten wydany już 3 lata temu album w jednym rzędzie z takimi klasykami, jak pierwsza płyta Christian Death czy 45 Grave, przy czym P&N w ogóle nie przypominają żadnego z grających kiedyś czy obecnie zespołów.

Na tym jedynym jak dotąd wydawnictwie Kalifornijczyków nie ma słabych momentów, a każdy z trzynastu utworów to potencjalny hit, przy którym z pewnością nie będą się dobrze bawić żadni romantyczni metalowcy ani plastikowi miłośnicy elektronicznych bitów. To jest płyta, która czerpie wprost ze źródeł mrocznej muzyki i jest odporna na wszelkie nowsze bądź starsze jej wypaczenia, a jednocześnie jest świeża i nie kopiuje żadnych ogranych patentów. Ja odjeżdżam zarówno przy czadowych „Specimen” czy „Asylum”, jak i nieco orientalnym „Time”, bo ta płyta to cudo jakich ostatnio nie ma aż tak wiele.

Od dwóch lat o zespole było nieco cicho, ale ostatnio zbudzili się z letargu, co zaowocowało między innymi współpracą z moimi ulubieńcami z The Deep Eynde, na których ostatnim albumie John May, lider Pins And Needles, zagrał na basie w czterech utworach. Obydwa zespoły zaczęły grać też wspólne koncerty, co budzi we mnie małą nadzieję, że Fate Fatal i koledzy zabiorą swych znajomych na kolejną europejską trasę. Nie ukrywam, że bardzo by mnie to ucieszyło.

Pins And Needles – „Pins And Needles” – Pins And Needles 2005

O Autorze

Podobne posty

Komentarze