Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

 1.    Siouxsie & The Banshees
 2.    Christian Death
 3.    45 Grave
 4.    Bauhaus
 5.    The Cure
 6.    Joy Division
 7.    Alien Sex Fiend
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

M’era Luna Festival: poszukiwane polskie zespoły!

M'era Luna 201310 i 11 sierpnia 2013 roku już po raz 13-sty odbędzie się M’era Luna Festival – lotnisko Hildesheim (Niemcy) po raz kolejny stanie się miejscem spotkania fanów metalu, gotyckiego i alternatywnego rocka oraz muzyki średniowiecznej z całej Europy. Na tegorocznym festiwalu wystąpią m.in. tacy artyści jak: The 69 Eyes, Front 242, Deine Lakaien, Kirlian Camera, Clan Of Xymox, In The Nursery czy też The Arch. Koncerty będą odbywać się zarówno na dużej otwartej scenie, jak i w hangarze lotniczym. Program festiwalu jest bogaty w dodatkowe atrakcje: ekstrawaganckie pokazy mody, jarmark średniowieczny, specjalne odczyty czy całonocne imprezy z muzyką electro oraz gotycką.

W tym roku festiwal będzie zawierał jeszcze jedno specjalną wydarzenie: światło księżyca M’era Luna zaświeci także nad polską sceną muzyki gotyckiej i w związku z tym na festiwalu wystąpi jeden zespół z Polski! Który zespół będzie miał zaszczyt wystąpić na M’era Luna Festival zadecydują słuchacze oraz jury składające się z przedstawicieli niemieckich agencji managerskich oraz dwóch polskich dziennikarzy: Jarka Sobierajowicza (Eska Rock) i Artura Rawicza (cgm.pl). W pierwszym etapie konkursu, spośród przysłanych zgłoszeń jury wybierze 5 zespołów. Zwycięzcę konkursu wybiorą słuchacze w internetowym głosowaniu.

W związku z tym organizatorzy festiwalu zapraszają polskie zespoły do zgłaszania się do udziału w konkursie. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres: konkurs@agencjaklu.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń to 30 kwietnia 2013.

Zgłoszenie powinno zawierać:

 • krótką notkę o zespole;
 • link do 2 utworów zespołu do odsłuchu on-line (YouTube, Soundcloud itp.);
 • link do galerii zdjęciowej zespołu (w galerii powinny znajdować się co najmniej 2 zdjęcia zespołu);
 • potwierdzenie dostępności zespołu w terminie 10 i 11 sierpnia 2013.

Zapraszamy do udziału w konkursie, którego partnerem jest także serwis Bat-Cave.pl. Dla zespołów to doskonała okazja do zaprezentowania się przed ogromną publiczności oraz zareklamowania się zagranicznym agentom koncertowym.

Oficjalna zapowiedź M’era Luna Festival 2013: link

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze