Zarejestruj się

Odpowiedz na pytanie

Który z wymienionych zespołów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    45 Grave
  2.    Joy Division
  3.    Christian Death
  4.    Siouxsie & The Banshees
  5.    Alien Sex Fiend
  6.    The Cure
  7.    Bauhaus
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Nacht Und Nebel – Suburban Utopia

Nacht Und Nebel - Suburban UtopiaNacht Und Nebel to doświadczona wrocławska załoga hołdująca tradycji polskiej zimnej fali. Jeśli interesuje was post-punkowy chłód w stylu Joy Division, czy z naszego rodzimego podwórka – Siekiery, Made in Poland, czy też DHM, powinniście zwrócić uwagę na najnowszą płytę Nacht Und Nebel zatytułowaną „Suburban Utopia„. Drugi album Nacht Und Nebel powstawał w bólach, na co wskazują nagrania zawarte na płycie pochodzące z lat 2006-2009, jednak w końcu się udało. Album ukazał się pierwotnie w limitowanym nakładzie w 2011 roku – nakład ten bardzo szybko się rozszedł, teraz za sprawą Bat-Cave Productions płyta została wznowiona we właściwej, ogólnodostępnej formie.

Suburban Utopia” to surowe, mocne, rytmy perkusyjne, wyeksponowana linia gitary basowej o punkowym rodowodzie, złożone, ostre niczym żyletki struktury gitar o garażowym zabarwieniu oraz skandowane, operujące poetyckim skrótem teksty, które opowiadają o bezsensownej egzystencji i samotności w wielkim mieście. Klimat płyty jest dość przygnębiający i ciężki, dający wiele do myślenia. „Suburban Utopia” to uczta dla każdego miłośnika zimnofalowego grania! Album można już teraz nabyć na stronie labela Bat-Cave Productions.

www.facebook.com/nunebel
www.mailorder.bat-cave.pl

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze