Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Joy Division
  3.    Alien Sex Fiend
  4.    Christian Death
  5.    Bauhaus
  6.    45 Grave
  7.    The Cure
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Lyncelia – Assigned, For Disillusion

Lyncelia - Assigned, For DisillusionLyncelia to francuski zespół którego historia sięga 2008 roku, zespół nie kryje się z tym że jego główne inspiracje sięgają chłodnych i mrocznych zakamarków muzyki lat 80′ i dokonań takich kapel jak The Cure, Clan Of Xymox, The Danse Society oraz The Sisters Of Mercy – pomimo wyraźnych nawiązań Lyncelia tworzy muzykę która wyróżnia się swoim nowoczesnym brzmieniem. 11 marca z mroków wyłonił się drugi w dorobku tego francuskiego duetu album zatytułowany „Assigned, For Disillusion„.

Assigned, For Disillusion” to efekt ponad dwu letniej pracy zespołu, w tym czasie kapela wykrystalizowała swój charakterystyczny styl i brzmienie, krążek czaruje słuchaczy aurą tajemniczości oraz delikatnością podsyconą sporą dozą melancholii, przy tym roztaczając muzyczne pejzaże i siejąc niepokój  gitarowymi plamami. Bardzo inteligentne teksty, pełne symbolizmu, opowiadają o rzeczach bliskich niemal każdemu człowiekowi – o rozczarowaniu, utracie uczucia w które wierzyliśmy, rozterkach związanych z miłością i pożądaniem. „Assigned, For Disillusion” emanuje dziwną magnetyczną siłą która potrafi zniewolić słuchacza i nic w tym dziwnego – szczerość i piękno tego krążka sprawia że nie sposób wysłuchać go obojętnie.

Lyncelia to kolejny dowód na to że we Francji panuje zimnofalowy muzyczny renesans i nic nie zapowiada jego rychłego końca – brawo!

www.lyncelia.bandcamp.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze