Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Joy Division
  2.    Christian Death
  3.    Bauhaus
  4.    The Cure
  5.    Alien Sex Fiend
  6.    45 Grave
  7.    Siouxsie & The Banshees
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Inkubus Sukkubus – The Dark Goddess

Ukazał się nowy, trzynasty już w dotychczasowej karierze, album goth-rockowego zespołu Inkubus Sukkubus, płyta nosi tytuł „The Dark Goddess” – krążek jest poświęcony niezbyt życzliwej kobiecej boskości i jest zadedykowany bogini Lilith.

Inkubus Sukkubus to kapela założona w 1989 roku w Gloucestershire przez przyjaciół ze studiów – Candię i Tonyego (ex-Screaming Dead) – pasjonatów zjawisk nadprzyrodzonych, kultury pogańskiej, okultyzmu i muzyki alternatywnej – ich wspólne zainteresowania szybko dały efekt w postaci nowego i niepowtarzalnego zespołu, który już od ponad 20 lat nieprzerwanie czaruje słuchaczy na całym świecie magią zawartą w swej muzyce. Charakterystyczny, ujmujący niski wokal Candii, oraz teksty poświęcone głównie mistyce i okultyzmowi – zarówno jego „jasnej” jak i „mrocznej” stronie – to znaki rozpoznawcze Inkubus Sukkubus.

Jak zapowiada zespół, w tym roku Inkubus Sukkubus zamierza skupić się głównie na graniu koncertów promujących „The Dark Goddess„, planowane są również reedycje trzech albumów Brytyjczyków – „Supernature”, „Heartbeat Of The Earth” oraz „Away With The Faeries”. Wydawcą „The Dark Goddess” jest niemiecki label Dark Dimensions / Alice In….

www.inkubussukkubus.com
www.darkdimensions.de

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze