Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    The Cure
  3.    45 Grave
  4.    Christian Death
  5.    Bauhaus
  6.    Joy Division
  7.    Alien Sex Fiend
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Inkubus Sukkubus – The Dark Goddess

Ukazał się nowy, trzynasty już w dotychczasowej karierze, album goth-rockowego zespołu Inkubus Sukkubus, płyta nosi tytuł „The Dark Goddess” – krążek jest poświęcony niezbyt życzliwej kobiecej boskości i jest zadedykowany bogini Lilith.

Inkubus Sukkubus to kapela założona w 1989 roku w Gloucestershire przez przyjaciół ze studiów – Candię i Tonyego (ex-Screaming Dead) – pasjonatów zjawisk nadprzyrodzonych, kultury pogańskiej, okultyzmu i muzyki alternatywnej – ich wspólne zainteresowania szybko dały efekt w postaci nowego i niepowtarzalnego zespołu, który już od ponad 20 lat nieprzerwanie czaruje słuchaczy na całym świecie magią zawartą w swej muzyce. Charakterystyczny, ujmujący niski wokal Candii, oraz teksty poświęcone głównie mistyce i okultyzmowi – zarówno jego „jasnej” jak i „mrocznej” stronie – to znaki rozpoznawcze Inkubus Sukkubus.

Jak zapowiada zespół, w tym roku Inkubus Sukkubus zamierza skupić się głównie na graniu koncertów promujących „The Dark Goddess„, planowane są również reedycje trzech albumów Brytyjczyków – „Supernature”, „Heartbeat Of The Earth” oraz „Away With The Faeries”. Wydawcą „The Dark Goddess” jest niemiecki label Dark Dimensions / Alice In….

www.inkubussukkubus.com
www.darkdimensions.de

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze