Zarejestruj się

Odpowiedz na pytanie

Który z wymienionych zespołów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    Alien Sex Fiend
  2.    Siouxsie & The Banshees
  3.    Bauhaus
  4.    The Cure
  5.    Christian Death
  6.    Joy Division
  7.    45 Grave
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Elusive – Locked Doors, Drinks And Funerals (Songs From The Desert)

Locked Doors, Drinks and Funerals (Songs From The Desert)” ? taką nazwę ostatecznie przybrał trzeci album zespołu Elusive. Co do daty jego wydania, można było się trochę nagłowić, początkowo był on zapowiadany na 11 maja, jeśli jednak wierzyć nowym doniesieniom, możemy się go spodziewać z małym opóźnieniem, czyli 18 maja tego roku.

Na płycie usłyszymy utwory, które nie zostały zamieszczone na dwóch poprzednich albumach i które dotąd można było usłyszeć tylko podczas koncertów zespołu, między innymi ?Destination Zero?. Jak podaje wytwórnia „Locked Doors, Drinks and Funerals (Songs From The Desert)” to prosty gitarowy ?spaghetti goth-rock?.

To jednak nie wszystko, w najbliższym czasie pojawi się również limitowany singiel Elusive, zatytułowany ?Dream On Sister?, na którym znajdziemy pięć utworów, w tym nową wersje kawałka Depeche Mode, ?I Feel You?. Wydawcy, czyli Pandaimonium Records, ostrzegają jednak, że spodziewany jest jedynie niewielki nakład tej pozycji.

O Autorze

Podobne posty

Komentarze