Zarejestruj się

Odpowiedz na pytanie

Który z wymienionych zespołów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    Christian Death
  2.    45 Grave
  3.    Siouxsie & The Banshees
  4.    Bauhaus
  5.    Joy Division
  6.    Alien Sex Fiend
  7.    The Cure
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Der Himmel Über Berlin – Shadowdancers

Der Himmel Über Berlin ‎- Shadowdancer15 września ukazał się nowy album pochodzącego z Triestu zespołu Der Himmel Über Berlin zatytułowany „Shadowdancers” – krążek to prawdziwe zaskoczenie dla tych którzy znali zespół z wcześniejszych nagrań – o ile ich wydana w 2012 roku debiutancka płyta „Memories Never Fade” była osadzona w zdecydowanie bardziej gotycko-rockowym klimacie, do złudzenia przypominającym wyspiarskie ikony tego gatunku, to teraz mamy do czynienia z prawdziwie rozjuszoną bestią! Czyżby ktoś zaszedł zespołowi za skórę?

Shadowdancers” to nastrojowy, bardzo oryginalny album pełen niespodzianek, na którym usłyszymy daleko w tle echa lat 80′ – jeśli ktoś będzie bardzo chciał doszukać się będzie mógł odrobiny Christian Death i Shadow Project jak i też „pornograficznego” The Cure. Gothic-rock w wykonaniu Der Himmel Über Berlin to coś czego nie można przegapić.

Der Himmel Uber Berlin – Facebook Profile

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze