Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    45 Grave
  3.    Alien Sex Fiend
  4.    Bauhaus
  5.    Joy Division
  6.    The Cure
  7.    Christian Death
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Breathing Of Bones – Virtue On The Spears, Roses To The Traitors

Breathing Of Bones - Virtue On The Spears, Roses To The TraitorsNakładem wytwórni Manic Depression Records ukazał się pierwszy i zarazem ostatni album rosyjskiej deathrockowej kapeli Breathing Of Bones zatytułowany „Virtue On The Spears, Roses To The Traitors„.

Ten założony w Briańsku w 2007 roku zespół od początku swojej działalności inspirował się dokonaniami prekursorów deathrocka czyli takich kapel jak Christian Death, Shadow Project, Burning Image, czy też Kommunity FK, w muzyce Breathing Of Bones usłyszymy także odrobinę anarcho-punkowych naleciałości w stylu Crass które doskonale wpisują się w obrzydzenie jakim zespół pała wobec ucisku autorytarnego reżimy, zdrady i kulturalnego regresu współczesnego społeczeństwa. Aktualnie zespół już nie istnieje jednak muzycy zespołu nie osiadają na laurach i szlifują materiał wraz z nowymi projektami muzycznymi – jednym z nich jest Salome’s Dance w którym udziela się wokalista Breathing Of Bones – Vadim.

Virtue On The Spears, Roses To The Traitors” to godna polecenia solidna dawka bezkompromisowego gitarowego deathrocka, będącego wypadkową Shadow Project i Bloody Dead And Sexy. Polecamy!

www.myspace.com/breathingofbones
www.manicdepressionrecords.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze