Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    The Cure
  2.    45 Grave
  3.    Joy Division
  4.    Alien Sex Fiend
  5.    Bauhaus
  6.    Siouxsie & The Banshees
  7.    Christian Death
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Enjoy The Mode – International Depeche Mode Festival


Strona WWW: zobacz

Kiedy? 17/06/2017 - 18/06/2017
Start: 14:00 - Koniec: 05:00
Wstęp:

Miejsce: Królestwo
Adres: Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1
Miejscowość: Katowice

Z przyjemnością informujemy o pierwszym międzynarodowym festiwalu Depeche Mode w Polsce, który odbędzie się w dniu 17 czerwca 2017 roku w klubie Królestwo w Katowicach.

Niniejsze wydarzenie to nie tylko kolejna impreza Depeche Mode, to również złożenie hołdu zespołowi przez polskie zespoły, artystów oraz oddanych fanów, dla których muzyka Depeche Mode stała się inspiracją w tworzeniu ich własnych dzieł.

Festiwal trwać będzie jeden dzień,w trakcie którego będą Państwo mieli okazję posłuchać na żywo polskich zespołów takich stylów muzycznych jak new romantic, synthpop, new wave, cold wave, electro, dark electro, industrial, rok alternatywny, rock progresywny, post punk, alternatywna muzyka taneczna, electronic rock, rock gotycki, rock psychodeliczny, dark wave, industrial metal, muzyka elektroniczn oraz, electropop, grających zarówno swoje własne utwory jak i również covery Depeche Mode we własnej niepowtarzalnej aranżacji.

Festiwal ‘Enjoy the mode’ to również szansa dla fanów, którzy chcą zaprezentować swoje własne prace zainspirowane Depeche Mode takie jak obrazy, rysunki, filmy amatorskie, inscenizacje do muzyki, wiersze oraz wiele innych. Wszystkie prace zostaną wystawione w galerii w trakcie festiwalu, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone.

Ponadto, wraz z koncertami i wystawami, jednocześnie trwać będzie wielka impreza goszcząca najlepszych Djów z fan clubów Depeche Mode z całej Polski.Wczytuję mapę...

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze