Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    The Cure
  2.    Siouxsie & The Banshees
  3.    Joy Division
  4.    Alien Sex Fiend
  5.    Bauhaus
  6.    Christian Death
  7.    45 Grave
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wieże Fabryk – Wieże Fabryk

Depresja, melancholia i przygnębienie otuliło punkową scenę mrocznym całunem ponad trzy dziesiątki lat temu, któż nie słyszał o Joy Division, Siekierze czy też 1984. Post-punkowy oniryczny chłód do dnia dzisiejszego wdziera się do naszych dusz za pomocą muzycznych „wytrychów” jednym z nich jest łódzki zespół Wieże Fabryk.

Wieże Fabryk to zespół który już 10 lat temu przybrał ten smutny wyraz twarzy, na grzbiet założył czarne koszule i odświeżył brzmienie jakie panowało w Jarocinie 1985. Ich znakomitą debiutancką płytę „Dym” znają wszyscy, którzy nie przespali ostatnich kilku lat. Ale to nie cały dorobek Wież Fabryk – w 2001 roku nagrali oni demo, które nigdy szerzej nie było publikowane, i które wraz z jednym zupełnie zapomnianym kawałkiem z tej samej sesji, debiutujący w branży fonograficznej label Black Wednesday Records we współpracy z Pasażerem, postanowił dla Waszej snobistycznej przyjemności przypomnieć w jedynej słusznej dla tego wydawnictwa formie – na trzeszczącym winylowym krążku.

Jednostronny winyl w limitowanym nakładzie 300 sztuk, z czego 100 sztuk na białym winylu, do dostania pod koniec listopada w Black Wednesday Records, oraz na stronie Pasażera. Koszt płyty to 30 zł za czarny krążek, 35 zł za biały.

www.facebook.com/BlackWednesdayRecords
www.pasazer.pl

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze