Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    The Cure
  3.    45 Grave
  4.    Joy Division
  5.    Alien Sex Fiend
  6.    Bauhaus
  7.    Christian Death
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wieże Fabryk – Wieże Fabryk

Depresja, melancholia i przygnębienie otuliło punkową scenę mrocznym całunem ponad trzy dziesiątki lat temu, któż nie słyszał o Joy Division, Siekierze czy też 1984. Post-punkowy oniryczny chłód do dnia dzisiejszego wdziera się do naszych dusz za pomocą muzycznych „wytrychów” jednym z nich jest łódzki zespół Wieże Fabryk.

Wieże Fabryk to zespół który już 10 lat temu przybrał ten smutny wyraz twarzy, na grzbiet założył czarne koszule i odświeżył brzmienie jakie panowało w Jarocinie 1985. Ich znakomitą debiutancką płytę „Dym” znają wszyscy, którzy nie przespali ostatnich kilku lat. Ale to nie cały dorobek Wież Fabryk – w 2001 roku nagrali oni demo, które nigdy szerzej nie było publikowane, i które wraz z jednym zupełnie zapomnianym kawałkiem z tej samej sesji, debiutujący w branży fonograficznej label Black Wednesday Records we współpracy z Pasażerem, postanowił dla Waszej snobistycznej przyjemności przypomnieć w jedynej słusznej dla tego wydawnictwa formie – na trzeszczącym winylowym krążku.

Jednostronny winyl w limitowanym nakładzie 300 sztuk, z czego 100 sztuk na białym winylu, do dostania pod koniec listopada w Black Wednesday Records, oraz na stronie Pasażera. Koszt płyty to 30 zł za czarny krążek, 35 zł za biały.

www.facebook.com/BlackWednesdayRecords
www.pasazer.pl

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze