Zarejestruj się

Odpowiedź na pytanie

Który z wymienionych zespółów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    Alien Sex Fiend
  2.    45 Grave
  3.    Christian Death
  4.    Siouxsie & The Banshees
  5.    Joy Division
  6.    The Cure
  7.    Bauhaus
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wallenberg – Love Is Slavery

Wallenberg - Love Is SlaveryWallenberg to niezaprzeczalnie jedna z ikon francuskiej zimnej fali, w tym roku zespół świętuje 30-lecie swojej działalności. Jeśli świętować taką rocznicę to tylko z wielką pompą i tak też się stało – pod koniec maja 2013 ukazał się nowy krążek kapeli zatytułowany „Love Is Slavery„, wydawcą płyty jest doskonale znany francuski label Manic Depression Records.

Mroczny klimat, bardzo osobiste bijące szczerością teksty,  złożone uwodzące słuchaczy melodie – momentami niepokojące, a czasem wręcz przytłaczające swym półsennym letargiem, kompozycje w większości bazują na brzmieniu gitary i miarowo odliczanym rytmie perkusji. Całość zaserwowana została w prawdziwe mistrzowski i elegancki sposób, tak bardzo charakterystyczny dla zespołu Wallenberg. „Love Is Slavery” to album który powinien ucieszyć każdego miłośnika oldschoolowego gitarowego chłodnego post-punka rodem z Francji. Cieszy nas fakt, że zespół nadal jest w tak doskonałej formie mimo upływu lat – oby tak dalej! Polecamy!

www.manicdepressionrecords.com/wallenberg
www.manicdepressionrecords.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze