Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    The Cure
  3.    45 Grave
  4.    Bauhaus
  5.    Joy Division
  6.    Christian Death
  7.    Alien Sex Fiend
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Turbonegro – Hot Cars And Spent Contraceptives

Turbonegro - Hot Cars And Spent ContraceptivesPierwsza płyta Turbonegro musiała w okresie swojego wydania wzbudzać skrajne reakcje. Oto bowiem dostajemy brudną, głośną muzykę z pogranicza hardcore punka i garażowego rocka i kontrowersyjne teksty, które na zawsze już będą towarzyszyć kapeli, a które przyczynią się do przytknięcia im łatki świrów i zboczeńców.

Tu nie ma miejsca na kompromisy, Turbomurzyni grają swoją muzykę i nie oglądają się na to, czy komuś się to podoba czy nie. Nad albumem unosi się duch głównie dwóch zespołów: The Stooges (surowość, kontrowersyjne teksty, zamierzona brzydota brzmienia) i Black Flag (w warstwie kompozycyjnej i stylu grania). Gdzieniegdzie mamy również wyraźne elementy metalu (które na późniejszych płytach już się nie pojawią), które całkiem nieźle wpasowują się w całość.

Agresywne utwory o podmiejskich antychrystach, miłości do niszczycielskich kobiet i haszyszu z pewnością nie spodobają się nikomu, kto lubi kulturę słowa, wypolerowane brzmienie i ładne melodyjki. Reszta może jednak się skusi, zwłaszcza ta pracująca, która po ośmiogodzinnym użeraniu się z idiotami w pracy zapragnie po powrocie do domu wyzwolić swoją agresję. „Jest tak cholernie punkowa, że wywierci ci nową dupę” – tak reklamował „Hot cars…” duński magazyn Moshable.

Turbonegro – „Hot Cars And Spent Contraceptives”- Bitzcore 2000 (reedycja)

O Autorze

Podobne posty

Komentarze