Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    The Cure
  3.    Joy Division
  4.    Alien Sex Fiend
  5.    45 Grave
  6.    Christian Death
  7.    Bauhaus
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

The Deep Eynde – Bad Blood

The Deep Eynde - Bad BloodJeśli na swojej poprzedniej płycie Kalifornijczycy odświeżali nam horror-punkowe brzmienia z początku lat 80′, tak na tej pokazują nam granie w stylu The Damned, czyli mrocznego i przebojowego zarazem punk rocka, przy którym nie sposób usiedzieć w miejscu.

The Damned to dobre porównanie, bo słuchając tej płyty mam zawsze wrażenie, że tak właśnie grałaby ekipa Dave’a Vaniana, gdyby tylko powstała dwadzieścia lat później. Jest podobny wokal, są wpadające w ucho melodie, jest też odpowiedni klimat… Wszystko w porządku i każdy z trzynastu kawałków jest potencjalnym hitem.

Co do utworów – zespół praktykuje zapoczątkowaną na poprzednim albumie tradycję przypominania słuchaczom swoich własnych kawałków. Nie wiem czy ma to sens, bo nie obraziłbym się, gdyby zagrali tu coś nowego zamiast starych kawałków – ale tak widocznie sobie wymyślili. Tym razem trafiło na „Christfuck” z EP-ki „She Likes Skulls” (tam występujący pod tytułem „The Passion”) oraz „The Calling” z drugiego albumu grupy – „Suicide Drive (tam znany jako „Superstition”). No dobra… Te kawałki brzmią tutaj i są zagrane lepiej, więc niech im będzie. Bardzo dobra, równa płyta – polecam z czystym sercem.

The Deep Eynde – „Bad Blood” – People Like You 2007

O Autorze

Podobne posty

Komentarze