Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Christian Death
  2.    Alien Sex Fiend
  3.    The Cure
  4.    Joy Division
  5.    Siouxsie & The Banshees
  6.    45 Grave
  7.    Bauhaus
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Screams For Tina

Screams For TinaPo 10 latach ciszy, legenda amerykańskiego gotyku Screams For Tina powraca ze swoją nowa propozycją zapierającego dech w piersiach deathrocka.

Absolutnie unikalny głos mistrza Warrena Mansfielda, który doskonale wie, jak połączyć całkowity luz z naturalnym mrokiem, króluje ponad kąsającymi gitarami, pompującym basem i szaleńczą perkusją. „Standing in the Rain” jest naglącym hymnem całej wieczności… Bóg istnieje.

Dzięki pojawieniu się na legendarnej składance „American Gothic” w roku 1988 Screams For Tina uplasowało się na wysokiej pozycji wśród najbardziej szanowanych i popularnych grup kalifornijskiej sceny gotyckiej i deathrockowej jak również kultowej gwiazdy w południowej i środkowej Europie.

Jak podaje deathrock.com:

„Screams For Tina wynurzyło się w połowie lat 80 na deathrockowej scenie Los Angeles, podobnie jak zespoły Christian Death, Voodoo Church i Kommunity FK. Ich muzyka była bardziej nastrojowa i bardziej „gotycka”, ponieważ gatunek określany jako LA gloom i doom punk ofshoot stawał się coraz bardziej dojrzały.”

Ich debuitancka płyta „Strobelight Funeral” to klasyka deathrocka, następnie ukazał się album zatytułowany „Screams for Tina”, a później słuch o nich zaginął …aż do roku 2003, gdy ukazała się EP-ka „20003 A.D.” wydana przez Strobelight Records. Screams For Tina powraca po odbiór korony i berła… Świat już nigdy nie będzie taki sam…

O Autorze

Podobne posty

Komentarze