Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    Alien Sex Fiend
  3.    Christian Death
  4.    Joy Division
  5.    45 Grave
  6.    The Cure
  7.    Bauhaus
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Mikrofony Kaniony – Mikrofony Kaniony

Ukazała się nowa płyta z serii „Muzyka z Jarocina„, tym razem wytwórnia W Moich Oczach wzięła na warsztat zespół Mikrofony Kaniony.

Mikrofony Kaniony – to jeden z najbardziej oryginalnych i zarazem kultowych zespołów alternatywnych lat 80-tych, założony w 1983 roku w Lubinie, laureat Jarocina 1986 – z dnia na dzień stał się symbolem nowych muzycznych dźwięków płynących z Jarocina na cały kraj ? idealnie oddającym stan ducha młodych ludzi coraz wyraźniej dostrzegających codzienne absurdy socjalistycznej rzeczywistości. Niecodzienne instrumentarium i niezwykłe poczucie humoru sprawiły, że nagrania zespołu do dzisiaj krążą pomiędzy fanami muzyki z tamtego okresu.

Wydanie przygotowane przez wytwórnie W Moich Oczach zawiera: sesję nagraniową w stylu Briana Eno z piwnicy w Lubinie, koncert w Jarocinie z roku 1986, bonus ze studia radiowego w Częstochowie oraz 60-stronnicowa książeczka w której znajdziemy historię zespołu, komplet tekstów utworów, rozmowy z muzykami, przyjaciółmi i uczestnikami polskiego życia muzycznego połowy lat 80-tych.

www.wmoichoczach.com.pl

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze