Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Christian Death
  2.    Bauhaus
  3.    45 Grave
  4.    Joy Division
  5.    The Cure
  6.    Siouxsie & The Banshees
  7.    Alien Sex Fiend
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Mikrofony Kaniony – Mikrofony Kaniony

Ukazała się nowa płyta z serii „Muzyka z Jarocina„, tym razem wytwórnia W Moich Oczach wzięła na warsztat zespół Mikrofony Kaniony.

Mikrofony Kaniony – to jeden z najbardziej oryginalnych i zarazem kultowych zespołów alternatywnych lat 80-tych, założony w 1983 roku w Lubinie, laureat Jarocina 1986 – z dnia na dzień stał się symbolem nowych muzycznych dźwięków płynących z Jarocina na cały kraj ? idealnie oddającym stan ducha młodych ludzi coraz wyraźniej dostrzegających codzienne absurdy socjalistycznej rzeczywistości. Niecodzienne instrumentarium i niezwykłe poczucie humoru sprawiły, że nagrania zespołu do dzisiaj krążą pomiędzy fanami muzyki z tamtego okresu.

Wydanie przygotowane przez wytwórnie W Moich Oczach zawiera: sesję nagraniową w stylu Briana Eno z piwnicy w Lubinie, koncert w Jarocinie z roku 1986, bonus ze studia radiowego w Częstochowie oraz 60-stronnicowa książeczka w której znajdziemy historię zespołu, komplet tekstów utworów, rozmowy z muzykami, przyjaciółmi i uczestnikami polskiego życia muzycznego połowy lat 80-tych.

www.wmoichoczach.com.pl

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze