Zarejestruj się

Please answer the following question

Which bands recorded songs: "Bela Lugosi's Dead" and "Love Will Tear Us Apart"?

  1.    Siouxsie & The Banshees
  2.    The Cure
  3.    Alien Sex Fiend
  4.    Joy Division
  5.    Christian Death
  6.    45 Grave
  7.    Bauhaus
Just select the correct answers among the proposed
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

La Santé – Poulave

La Santé to polski projekt tworzący muzykę będącą mieszanką takich stylów jak klasyczny EBM, minimal-wave i coldwave. Jego debiutancki album „Poulave” ukaże się 18-ego marca nakładem Halotan Records. Płyta jest w całości polskojęzyczna i zawiera 12 utworów.

La Santé to projekt Andree Vdb, Polaka mieszkającego w Szwecji. W latach 90-tych Andree współtworzył DHM – jeden z ciekawszych polskich zespołów post-punkowych. Jako źródło inspiracji wymienia on takie zespoły jak D.A.F., The Mission, czy Killing Joke – co w różnym natężeniu słychać w jego obecnej twórczości. La Santé kontynuuje dokonania oldschoolowej elektroniki i prezentuje współczesną jej odmianę. „Poulave” to surowa elektroniczna muzyka i oszczędne teksty w języku polskim. Tytuł płyty to ukryty polski akcent – „Poulave” to po francusku Puławy – miejsce skąd pochodzi artysta.

Miła niespodzianka: Halotan Records przygotowali przedpremierowy download całej płyty. Dostępny jest on wyłącznie dla facebookowych fanów strony labelu, ale wystarczy „polubić” stronę żeby uzyskać dostęp już teraz. Tutaj można przesłuchać materiał i uzyskać przedpremierowy download: link. Fizyczne CD będzie można kupić pod tym samym adresem począwszy od dnia premiery.

www.halotan.net

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze