Zarejestruj się

Odpowiedz na pytanie

Który z wymienionych zespołów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    Joy Division
  2.    45 Grave
  3.    The Cure
  4.    Alien Sex Fiend
  5.    Bauhaus
  6.    Siouxsie & The Banshees
  7.    Christian Death
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ending The Vicious Cycle – Ghosts

Ending The Vicious Cycle - GhostsOd jakiegoś już czasu, coś wyjątkowego wisiało w gęstym, teksańskim powietrzu –  coś, czego większość ludzi by się nie spodziewała – Ending The Vicious Circle z Fort Worth w Teksasie prezentują fanom muzyki spod znaku post-punka nową muzyczną rzeczywistość. Pomimo oczywistego oddziaływania wielu wpływowych post-punkowych kapel na muzykę Teksańczyków, Ending The Vicious Circle  stworzyło coś wyjątkowo oryginalnego. Lider kapeli Toby A. Rider po kilku roszadach personalnych w składzie, zbudował kapelę, która śmiało może aspirować do miana kultowej.

Po sukcesie ich debiutanckiego singla „1000 Words” postanowili wydać EPkę zatytułowaną „Ghosts” – płyta ukazała się pod skrzydłami wytwórni AFMusic i trafiła do sprzedaży 31 sierpnia. Dostępna będzie ona także w wersji cyfrowej oraz w postaci płyty CD. Fani Siouxsie & The Banshees, The Cure i Xmal Deutschland nie powinni przegapić tej pozycji płytowej.

www.endingtheviciouscycle.com
www.af-music.de

O Autorze

Podobne posty

Komentarze