Zarejestruj się

Odpowiedz na pytanie

Który z wymienionych zespołów nagrały utwór "Bela Lugosi's Dead" oraz "Love Will Tear Us Apart"? (W razie problemów z założeniem konta prosimy o kontakt: info@bat-cave.pl)

  1.    Bauhaus
  2.    Alien Sex Fiend
  3.    Siouxsie & The Banshees
  4.    Joy Division
  5.    Christian Death
  6.    The Cure
  7.    45 Grave
Wybierz prawidłową odpowiedź
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Blue Kremlin – The Collection 1984-1986

Blue Kremlin to pochodzący z Hamburga zespół działający w latach 1983-1987 – bez wątpienia można go nazwać jednym z ojców chrzestnych niemieckiego gotyku – surowa, motoryczna i chłodna jak stal muzyka, z utkanymi zgrabnie melodiami i momentami wręcz traumatycznym wokalem Tatjany Frank stała się inspiracją dla wielu innych niemieckich kapel.

Po latach od rozpadu Blue Kremlin wytwórnia Catastrophe Ballet Records postanowiła wygrzebać nagrania zespołu z undergroundowego śmietniska i wydać je w takiej formie na jaką zasługują. Niedawno do sprzedaży trafiła płyta „The Collection 1984-1986” zawierająca materiał archiwalny Blue Kremlin w skład którego wchodzi wydana w 1986 roku kaseta zatytułowana „Same” będąca jak dotąd jedynym oficjalnym wydawnictwem zespołu – ta wiadomość ucieszy z pewnością nie tylko fanów niemieckiej nowej fali (NDW).

www.myspace.com/bluekremlin
www.catastropheballetrecords.com

O Autorze

woodraf
redaktor naczelny

Podobne posty

Komentarze